Dysoni juhtmega tolmuimejate garantii on 5 aastat, Dyson akutolmuimejate ja juuksehooldustoodete garantii on 2 aastat (v.a föön Supersonic Professional — garantii 6 kuud). Veito, Soojuskiir, Stadler Form, Airvitamin toodetel on garantiiperiood 2 aastat.

Varuosadele pakume garantiid 6 kuud.

Garantii kehtib ettevõtetele samadel tingimustel nagu eraisikutele v.a juhul kui seadmed ei ole tavakasutuses.

Garantii aluseks on ostuarve. Pretensiooni esitamise õiguse kasutamiseks tuleb pöörduda Airvitamin kauplustesse ostuarvega või helistage meie klienditeeninduse numbrile +372 555 288 77, E-R 9:30-18:00.

Dysoni juuksehooldustoodete garantii:

Toimetage või saatke seade Airvitamin Grupp OÜ, Kaupmehe 6, Tallinn (E-R 9:30-18:00). Vea või probleemi eelnevaks täpsustamiseks helistage klienditeenindusse +372 555 288 77 või kirjutage info@airvitamin.ee — võibolla saame juba telefoni- või kirjateel aidata!

Dyson toodete garanti:

Toimetage/saatke seade ja/või otsikud/lisavarustus Tammsaare Euronicsi järelteeninduse osakonda (Antista AS), Laki põik 6, 12918 Tallinn (E-P 9-19). Lisage saatetisele veakirjeldus, ostuarve, oma kontaktandmed ning seadme seerianumber (asub aku all — näit. C1Z-EU-NDA4535A). Seerianumbrit on vaja eriti juhul kui saadate/toimetate ainult veaga otsiku/lisavarustuse ning töökorras põhiseadme jätate hooldusele saatmata/üleandmata!

NB!  Kuni 15.11.2019 ostetud Dysoni seadmed kuuluvad garantiihooldusele Airvitamin Grupp OÜ juures, Kaupmehe 6, Tallinn (E-R 9:30-18:00)!


  Seadmegarantiiga saad pikendada tootjagarantiid kuni 5 aastaks.

  See tagab Sulle südamerahu ka pärast tootjapoolse garantiiperioodi lõppemist ning võimaldab sul saada seadmele tasuta piiramatu arv remonte. Juhul kui remont ei ole võimalik, asendatakse Sinu seade uue samaväärse seadmega.

  Üle 10 kg kaaluvatel seadmetel on Eesti piires tasuta transport remonti ja tagasi.

  Omavastutus puudub.

  Lisagarantii saad lisada ostukorvis, vastava toote juures.

  Õnnetus ei hüüa tulles! Seega kaitse ennast ootamatute väljaminekute eest, mis kaasnevad õnnetustesse sattunud seadmetega.

  Seadmekaitse kehtib kõikjal maailmas ja katab äkilise ja ettenägematu kahjustumise või hävinemise (kukkumine, uppumine, murdvargus, rööv ja lemmikloomade poolt tekitatud kahju).

  Õnnetuse korral Sinu seade remonditakse või asendatakse samaväärsega. Seadmekaitse kehtib alates seadme kättesaamisest kuni sertifikaadil märgitud perioodini.

  Seadmekaitse puhul kaasneb õnnetusjuhtumi korral omavastutus.

  Seadmekaitse saad lisada ostukorvis, vastava toote juures.