Dysoni juhtmega toodete garantii on 5 aastat, Dyson akutolmuimejate garantii on 2 aastat. Veito, Soojuskiir, Stadler Form, Airvitamin toodetel on garantiiperiood 2 aastat.

Varuosadele pakume garantiid 6 kuud.

Garantii kehtib ettevõtetele samadel tingimustel nagu eraisikutele v.a juhul kui seadmed ei ole tavakasutuses.

Garantii aluseks on ostuarve. Pretensiooni esitamise õiguse kasutamiseks tuleb pöörduda Airvitamin kauplustesse ostuarvega või helistage meie klienditeeninduse numbrile 555 288 77, E-R 9:30-18:00.

Seadmegarantiiga saad pikendada tootjagarantiid kuni 5 aastaks.

See tagab Sulle südamerahu ka pärast tootjapoolse garantiiperioodi lõppemist ning võimaldab sul saada seadmele tasuta piiramatu arv remonte. Juhul kui remont ei ole võimalik, asendatakse Sinu seade uue samaväärse seadmega.

Üle 10 kg kaaluvatel seadmetel on Eesti piires tasuta transport remonti ja tagasi.

Omavastutus puudub.

Lisagarantii saad lisada ostukorvis, vastava toote juures.

Õnnetus ei hüüa tulles! Seega kaitse ennast ootamatute väljaminekute eest, mis kaasnevad õnnetustesse sattunud seadmetega.

Seadmekaitse kehtib kõikjal maailmas ja katab äkilise ja ettenägematu kahjustumise või hävinemise (kukkumine, uppumine, murdvargus, rööv ja lemmikloomade poolt tekitatud kahju).

Õnnetuse korral Sinu seade remonditakse või asendatakse samaväärsega. Seadmekaitse kehtib alates seadme kättesaamisest kuni sertifikaadil märgitud perioodini.

Seadmekaitse puhul kaasneb õnnetusjuhtumi korral omavastutus.

Seadmekaitse saad lisada ostukorvis, vastava toote juures.