Näitan kõiki 2 tulemust

Õhukuivatid

Kuidas valida oma kodu jaoks sobiv õhukuivati?

Õhukuivati aitab kodus vältida liigse õhuniiskuse muutumist hallituseks. Kui niiskus ei ole kontrolli all, võib ruumis oleva õhu kvaliteet kannatada mitmel viisil ja see põhjustab mitmeid probleeme, sealhulgas kopitanud lõhn, kõverdunud puit, kooruv värv ja juba eelpool mainitud hallitus. Tihti tekib aga küsimus, et kuidas valida parim õhukuivati. Uurime alljärgnevalt lähemalt.

Kuidas valida oma kodu jaoks sobiv õhukuivati

Õhukuivati aitab kodus vältida liigse õhuniiskuse muutumist hallituseks. Kui niiskus ei ole kontrolli all, võib ruumis oleva õhu kvaliteet kannatada mitmel viisil ja see põhjustab mitmeid probleeme, sealhulgas kopitanud lõhn, kõverdunud puit, kooruv värv ja juba eelpool mainitud hallitus. Tihti tekib aga küsimus, et kuidas valida parim õhukuivati. Uurime alljärgnevalt lähemalt.

Kahjustused, hallitus ja sinu tervis

Niiskuse eemaldamine aitab peatada hallituse ja isegi tolmulestade levikut sinu kodus. See säästab seega kõiki puitpindasid, mida liigne õhuniiskus võiks kahjustada.

Kokkupuude niiske ja hallitanud keskkonnaga põhjustab inimestel aga ka mitmesuguseid terviseprobleeme, alates kergetest sümptomitest, nagu kinnine nina või vilistav hingamine, kuni tõsisemate sümptomiteni, nagu palavik, õhupuudus ja astma arenemine.

Kuidas õhukuivati vabastab ruumi niiskusest

Õhukuivataja mõõtmed ulatuvad kaasaskantavatest ühetoa seadmetest kuni kogu maja lahendusteni. Ehkki nii toote disainis kui ka kvaliteedis on erinevusi, töötavad õhukuivatid üldiselt samamoodi. Seadistades õhukuivati paneelil eelistatud niiskustaseme registreerib see taseme, mis ületab eelistust, ja lülitub tööle.

Ventilaatori jõul liigub niiske õhuvool läbi seadme, kus see liigub üle külma metallspiraali. Sel hetkel kondenseerub niiskus veeks, mille seade säilitab või ise süsteemist eemaldab. Filtreeritud õhk liigub seejärel üle sooja spiraali, enne kui naaseb ruumi. Õhukuivataja omanik peab lihtsalt kogutud vett regulaarselt eemaldama.

Kuidas valida õige õhukuivati koju

Enne kui asud õhukuivatisse investeerima pead pöörama tähelepanu oma kodu võtmeteguritele, et välja selgitada, millise suurusega õhukuivati korterisse või majja peaksid soetama. Parim niiskusekoguja sobib nii tüübi kui ka efektiivsuse taseme poolest ning on niiskuse vähendamiseks kõige sobivam.

Kõige alus on kodu niiskusastme määramine. Kodu kõrge õhuniiskuse kohta on mitmeid märke. Kontrolli aknaid ja uksi liigse kondenseerumise suhtes ning jälgi, kas seintele või lagedele ei kogune niiskust. Kui näed mõnda neist märkidest, kuid pole ikka niiskusetasemes täiesti kindel, osta endale niiskusmõõtur, mida tuntakse ka hügromeetrina. See seade jälgib siseõhu kvaliteeti ja teatab niiskuse näidud.

Enamiku kodude puhul ei tohiks õhuniiskuse tase 30-60% probleeme tekitada, kuid vahemiku kitsendamine umbes 30-50%-ni aitab tagada, et õhku on lihtne hingata ja kodu on mugav. Ideaalsest vahemikust kõrgemat niiskustaset tuleks vähendada hea õhukuivati abil. Kui probleemiks on aga hoopis liiga kuiv õhk peaksid soetama endale õhuniisutid, mis suurendavad siseruumide õhuniiskust.

Määra probleemi ulatus, sest see määrab otseselt lahenduse olemuse. Kas vajad, et niiskusimur töötaks ainult ühes ruumis (kelder) või on probleem laiem ja vajad seda mitmes toas. Suuremad kogu maja õhukuivatid on kallimad ja nõuavad tavaliselt professionaalset paigaldamist.

Samal ajal on kaasaskantavad Stadleri õhukuivatid palju odavamad ja palju tarbijasõbralikumad. Need ühendatakse otse seinaga ja töötavad sisseehitatud liideste kaudu, mida on lihtne mõista ja konfigureerida. Samuti on Stadleri tootevalikus olemas suurepärased õhupuhastid, mis aitavad üldiselt siseruumide õhukvaliteeti parandada.

Õhukuivati eelised

On palju põhjuseid, miks on õhukuivati müük on järjest populaarsem ja paljud inimesed avastavad, et parim õhukuivati lahendab nende kodus ja elus palju probleeme.

Õhukuivatid suudavad vähendada allergia sümptomeid ja muid terviseprobleeme, peatades sinu kodus hallituse ja tolmulestade leviku. Vähendades õhuniiskust kaitstevad nad sinu kodu rooste ja puitpindade kahjustumise eest, mis võib tekkida niiskuse kogunemisel.

239.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII 2 AASTAT K.A FIRMAD.
499.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII 2 AASTAT K.A FIRMAD.