Näitan kõiki 11 tulemust

Pole kodu, kus ei oleks vaja koristada. Et see tüütu kohustus meeldivamaks muuta, tulevad appi kvaliteetsed varstolmuimejad. Varstolmuimeja abil saab koristustöö tehtud üllatavalt mugavalt, kiirelt ja efektiivselt.

Kes tuleb poodi küsimusega, millist varstolmuimejat osta või palub, et soovitage head varstolmuimejat, kuuleb suure tõenäosusega vastuseks: „Dyson varstolmuimeja“. Tuntud oma kvaliteedi, usaldusväärsuse ja innovaatiliste lahenduste poolest, on Dysoni varstolmuimejad tõesti heaks valikuks.

Miks on Dyson varstolmuimeja üks paremaid lahendusi?

Kel on korra olnud Dyson varstolmuimeja, tõenäoliselt enam meelt ei muuda. Esiteks on Dyson varstolmuimeja alati ilma tolmukotita ehk et kogutud mustuse eemaldamine on lihtsam ja hügieenilisem. Teiseks on see piisavalt võimas varstolmuimeja koduseks kasutamiseks, olenemata põrandakatte tüübist. Kolmandaks ergonoomiline ning stiilne disain ja neljandaks brändi usaldusväärsus ja kasutajasõbralikkus: eluaegne filtrigarantii ning 20 aasta pikkune mootorigarantii. Dysoni varstolmuimejad on investeering, mis kestab.
Dyson varstolmuimeja eri mudelitel on teisigi eeliseid:

 • integreeritud käsitolmuimeja
 • mitme-etapiline filtreerimine
 • vahetatav aku
 • imemisvõimsuse automaatne reguleerimine

Varstolmuimejad ja teised variandid

Varstolmuimeja pole muidugi ainus valik. Olemas on ka klassikaline tolmuimeja. Ratastega, juhtmega ning koristamise ajal tõmbad seda muudkui endale järele. Tolmuimeja kuju tõttu on keeruline leida head panipaika. Tihtipeale saab selleks kapinurk või majapidamisruum, kust seda on ebamugav kasutamiseks välja võtta.
Robottolmuimeja tegutseb iseseisvalt ja puhastab põrandaid täpselt siis, kui käsu ette annad. Ükskõik, kas sa viibid sel ajal kodust eemal, teed muid toimetusi või magad. Autonoomne abiline, mille miinuseks on see, et päris igale poole ta ei mahu.
Väike ja mugav kodumasin on käsitolmuimeja. See sobib kasutamiseks igal pool, kuhu suurema tolmuimejaga kas ei pääse või on see lihtsalt äärmiselt ebamugav. Nii saavad koristatud segadused köögilaual, diivanipadjad tolmust puhtaks tõmmatud ja eemaldatud autost küpsisepuru ja muu sodi.

Kompaktne varstolmuimeja meenutab oma kujult kõige rohkem harja ja tänu sellele on seda äärmiselt lihtne nii kasutada kui hoiustada. Varstolmuimeja mahub kenasti koridori, kööki, elutuppa või majapidamisruumi, nii seinale kui põrandale.

Millist varstolmuimejat osta?

Varstolmuimeja valik algab alati sellest, et sa mõtled, milline on su kodu ja mis on su soovid. Sinu jaoks parim varstolmuimeja ei pruugi seda olla sinu naabrile. Näiteks kõva pinnaga põrandakatte saab puhtaks väiksema imemisjõuga. Kõva põrandakattega kodudesse on heaks valikuks ka varstolmuimeja pesuga. Nii saab ühe masinaga tolm eemaldatud ja põrand pestud!

Kui on palju vaipu, on vaja tolmuimejat, mis suudab pehmest kattest mustuse välja tõmmata. Alati on heaks lisaks see, kui varstolmuimeja sisse on integreeritud parim käsitolmuimeja. See tähendab, et varstolmuimejal on eemaldatav käsitolmuimeja, tuntud ka kui käsiseade. Ühe klõpsuga varstolmuimejast käsiseadmeks muudetav lahendus on väga mugav just väiksemateks ja kiiremateks koristustöödeks.

Kasside-koerte omanikele on aga oluline karvaeemaldustarvik; kes soovib põrandaid pesta, neile on vajalik pesev varstolmuimeja.

Märgpuhastusega varstolmuimeja ja teised lisafunktsioonid

Tänapäevased tolmuimejad tulevad erinevate puhastuspeade ja otsikutega. Pead vaid valima, mis võiks sinu tolmuimejal kindlasti olemas olla. Toome siinkohal mõned neist välja, et teaksid, kui lai valikuvõimalus on:

 • valgustusega puhastuspea
 • karvaeemaldustarvik
 • raskesti ligipääsetavate kohtade otsik
 • painduv vahend mööblialusele pinnale ligipääsemiseks
 • praootsik
 • kombineeritav puhastustarvik
 • veereservuaariga puhastuspea ehk märgpuhastusega varstolmuimeja
 • motoriseeritud puhastuspea

Kaalu hoolikalt, mis otsikud ja puhastuspead on sinu jaoks vajalikud ja tee valik mudelite seast, mis neid võimalusi pakuvad.

Kas parim varstolmuimeja teeb kodu ikka piisavalt puhtaks?

Kes muretseb, et varstolmuimeja pole piisavalt võimas tolmuimeja, siis see probleem on juba ammu minevikku kadunud. Numbriliselt väiksema mootorivõimsuse kompenseerib parem disain ja tehnoloogilised uuendused. Need tähendavad paremat imemisvõimet ja tõhusamat tööd. Ka on märkimisväärselt pikenenud akude kestvus.

Varstolmuimeja aku kestvust aitab pikendada töörežiimide valiku olemasolu. Pole tarvis, et tolmuimeja töötaks pidevalt maksimaalsel võimsusel. Seda võiks kasutada üksnes intensiivsemaks kohtpuhastuseks ja muul ajal valida töörežiim, mis on optimeeritud aku kestvusele.

Nüüd on aeg osta parim varstolmuimeja

Sa ei ole veel rongist maha jäänud ja on aega valida parim ning võimsaim varstolmuimeja. Kui oled aga kahevahel, siis võtame varstolmuimejate eelised kokku.

Esiteks töötab varstolmuimeja aku pealt ehk ei ole vaja mõelda, kui pikk on juhe ja kas seal või teises ruumis on ligipääsetav pistik. Teiseks on varstolmuimejad kerged! Nii saavad koristamisega aidata ka pere väiksemad või eakamad liikmed, kelle jaoks traditsiooniline tolmuimeja on liiga suur ja kohmakas. Ja kolmandaks juba mainitud kompaktsus. Varstolmuimeja pääseb põhimõtteliselt igale poole ligi ning kui parasjagu ei kasuta, on sellele hoiustamispaiga leidmine äärmiselt lihtne.

699.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
949.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
899.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
799.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
Allahindlus!
759.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
599.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
599.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
Allahindlus!
529.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
599.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
399.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA
GARANTII: Eraisikud 2 AASTAT, Ettevõtted 1 AASTA.
Allahindlus!
+
Laost otsas
139.00  TASUTA TRANSPORT KULLERIGA