KAS DYSONI TOLMUIMEJA ON ENDA HINDA VÄÄRT?

Mul on tunne, et mõni nädal tagasi jõudsin lõpuks täiskasvanuikka. Kuidas ma seda tean? Ma olin vaimustuses tolmuimejast.

Varem oli tolmu imemine miski, mida ma pigem vältisin. Olgem ausad, kes üldse naudiks raske masina lohistamist ruumist ruumi, mida iga viie minuti tagant erinevasse pistikupessa ühendada ja lõpuks veel kättpidi kuskil tolmukottides või filtrites sorida? Mina igatahes mitte.

Lisaks panin tähele, et tolmuimejaid ei tule seltskonnas jututeemaks just kuigi tihti, kuid kui nad seda teevad, on see peaaegu alati üks kahest põhjusest: kas sellega ei olda rahul või on leitud mingi imemasin, mis muutis elu. Kui sulle ei meenu, millal viimati tolmuimejatest rääkisid, siis see on varsti tulemas. Muidu sa ei oleks siin praegu lugemas.

 

Iga koduomanik peab tõdema, et tolmuimeja on üks väga oluline kaaslane majapidamises ja tihtipeale, kui on otsustatud isegi uus osta, siis väga lai valik kaubanduses, lööb silme eest kirjuks.

Valiku teeb keeruliseks näiteks tolmuimeja hind, spetsifikatsioonid, lisad ja isegi kui tootja on paika pandud, siis mudeleid on teist sama palju veel.

Siin tuleb mängu Dyson, kelle puhul ei pea pikalt pead vaevama. Olenemata mudelist saad sa alati abimehe, kes ei jäta sind ka kõige raskemates oludes hätta.

 

AJA KOKKUHOID JA VÕIMSUS

 

Dysoni insenerid on mõistnud, et aeg on meie kõige suurem väärtus ja selle kokkuhoid on igale kodanikule oluline. Ma ei tea ühtegi inimest, kes tahaks pool õhtut tolmu imeda ja siis tagant järgi veel pisikesi tükikesi ja juuksekarvu näppudega põrandalt taga ajada.

Õnneks Dysoniga seda muret pole, kuna selle töölooma efektiivsus on nii suur, et võimalus peale tolmu imemist põrandalt tolmurulle või maha jäänud sodi leida on pea võimatu.

Lisaks ei hakka ma siin kohal isegi rääkima sellest mugavusest, mida pakub juhtmeta tolmuimeja. Seda teab meist juba igaüks, kes korragi seda proovinud on.

KAS TASUB IKKA OSTA?

Nüüd vastus kõige olulisemale küsimusele: kas Dysoni tolmuimeja on tõesti enda hinda väärt?

Vastus: Jah! Usu mind, ka mina olin alguses skeptiline ja vaagisin seda ostu pikalt. Lõppude lõpuks on 500 eurot peaaegu sama palju kui minu ühe kuu üür. Kuid see masin on nii hästi läbi mõeldud, seda on lihtne kasutada ja koristamine käib nüüd nii kiiresti. Lisaks tean, et ta on nii vastupidav, et põhimõtteliselt on tegemist ühekordse investeeringuga väga pikaks ajaks. Just nimelt investeeringuga! Tolmuimeja ostmine ei ole kunagi kulu, see on investeering puhtamasse kodusse, lihtsamasse koristamisesse ja enda rahulolusse.

Kuid peamine, mis mulle Dysoni ostu vajalikkuse maha müüs, oli see, kui puhas mu korter pärast esimest kasutamist juba oli. Mul on näiteks nii mõnigi allergia ja pole midagi muud rohkem rahuldust pakkuvat, kui tõmmata elamisest kogu tolm kokku ja visata lõpuks prügikasti, kuhu see kuulub.

 

PS! Lisaks tean nüüd, mis enda emale sünnipäevaks kingin. Või siis jõuludeks või emadepäevaks. Mis iganes esimesena tuleb, sest ma tahan talle ju vaid parimat!

Leia endale sobiv Dysoni tolmuimeja SIIT