MILLIST DYSONI TOLMUIMEJAT OSTA?

Esiteks, palju õnne! Oled siin, sest planeerid osta parimat tolmuimejat: Dysonit.
Dysoni tolmuimejad on tipptasemel masinad, millel on palju erinevaid funktsioone, lisaotsikuid ja kasutusalasid. Lisaks laseb Dyson igal aastal välja ka uusi tooteid ja nendega koos uuendusi, mis tagavad, et sul on võimalik kasutada uusimat tehnoloogiat kodu koristamises.

Kuid enne Dysoni ostmist pead otsustama, milline Dyson on sinu jaoks õige. Kuna valida on erinevate mudelite vahel, võib see olla keeruline. Seetõttu oleme koostanud nimekirja populaarsematest Dysoni tolmuimejatest, nende tööpõhimõtetest, eripäradest ja sellest, milline tolmuimeja millisesse majapidamisse sobib.

Dyson V8

V8 puhul on suurepärane see, et saad taskukohase hinnaga kogu selle hämmastava Dysoni tehnoloogia, mida inimesed teavad ja armastavad.

V8 aku tööiga on 40 minutit, mis tähendab, et saad ühe korraga koristada terve korteri.

V8 on võimalik kasutada nii kõvadel kui ka pehmetel pindadel ning kaasas on tal selleks erinevaid tarvikuid. See tähendab, et saad V8 kasutada ka näiteks auto, diivani ja ka muude pindade puhastamiseks.

Kellele me Dyson V8 soovitame?

V8 sobib suurepäraselt inimestele, kes elavad väikese ja keskmise suurusega kodudes. Taskukohase hinnaga saad tolmuimeja, mis saab hakkama kõikide pindadega, seal hulgas lemmikloomakarvadega.
Suurepärane ost iseendale või näiteks kingitus soolaleivaks.

Dyson Outsize

Dyson Outsize omab Dyson V15 suurepärast tehnoloogiat, aga pakub seda kõike “rohkem”, muutes selle heaks lahenduseks inimestele, kes elavad suuremas kodus.

Väljakutse, millega Dyson enne Outsize’i silmitsi seisis, oli see, et suuremates kodudes elavad inimesed ei julge tihtipeale üle minna juhtmeta tolmuimejatele. Peamiseks hirmuks – aku tööaeg.

Outsize’i kolm põhifunktsiooni on 60-minutiline tööaeg, vahetatav aku ning suurem tolmuanum ja puhastuspea suurus. See tähendab, et Outsize’i kasutamine ei piirdu 60 minutiga, kuna ta on varustatud kahe akuga. Nii et kui sa ei ole veel 60 minutiga koristamist lõpetanud, vaheta lihtsalt aku ja sul on veel 60 minutit!

Lisaks nagu mainitud, siis Outsize’i tolmuanum on 150% suurem ja puhastuspea on 25% suurem, kui mudelil V15. Suurem puhastuspea vähendab ruumi puhastamiseks vajalike pöörete arvu, muutes tolmuimemise kiiremaks ja lihtsamaks.

Kellele me Outsize’i soovitame?

Seda tolmuimejat soovitame kõigile, kes elavad suuremas kodus, olenemata, kas seal on vaip- või puitpõrandad. Suurte ruumide puhastamiseks pole vaja enam suurt ja rasket tolmuimejat. Outsize’iga saavutad kõik puhtuse eesmärgid ja seda lihtsamalt, kergemalt ja veelgi efektiivsemalt.

Dyson V15 Detect

Kui sulle meeldib omada uusimat ja parimat tehnoloogiat, siis on Dyson V15 Detect sinu jaoks. See on Dysoni uusim tolmuimeja ja omades see juures värskeimat tehnoloogiat. Näiteks valgustab V15 laseriga sinu ees olevat põrandat, nii et näed sõna otseses mõttes iga tolmurulli.

Kuid see pole veel kõik. V15 töötab anduriga, mis lihtsamalt öeldes jälgib mustuse sisseimemist tolmuimejasse. Seega, kui lülitad V15 automaatrežiimile, reguleerib tolmuimeja võimsust vastavalt sissevõetava mustuse kogusele. Kui andur tuvastab rohkem mustust, hakkab ta automaatselt ka võimsamalt imema. Kui aga mustust on vähem, siis töötab tolmuimeja madalamal võimsusel ja hoiab sellega kokku akut.

See uudne tehnoloogia muudab aku eluea pikemaks ja puhastamise palju lihtsamaks. Loomulikult on V15-ga kaasas mitmesugused erinevaid otsikuid. Eraldi tooks välja Archimedese kruviga harjariba. Selle otsiku abil liiguvad karvad puhastuspea ühte lõppu ja sealt otse tolmuanumasse. See tähendab, et pikad juuksed ei ummista puhastuspead.

Kellele me V15 soovitame?

V15 on kõige kallim Dysoni tolmuimeja, seega ei ole selle soetamine kõigile mõistlik. Loomulikult on ta kasutatav kõikidel pindadel nagu kõik teised Dysoni tolmuimejad, kuid saate lisaks uusima tipptehnoloogia. See tolmuimeja on sinu jaoks, kui soovid tehnoloogia uusimat ja parimat sõna.

Kokkuvõte

Dysoni tolmuimejad on fantastilised. Kuid igaüks neist toimib erinevalt, seega on oluline teada, milline mudel sinu jaoks kõige paremini sobib. Eriti oluline on jälgida otsikuid, mis erinevate mudelitega kaasas käivad, et need vastaksid sinu vajadustele.

Näiteks, kas soovite lisaks põrandatele puhastada diivanit? Kas kasutate Dysonit ka auto puhastamiseks? Kas teil on lemmikloomi, kelle karvad on igapäevane peavalu? Lisaks kas soovite tipptehnoloogiat või lihtsalt Dysoni vastupidavust ja võimekust?

Mõtle nendele küsimustele ja siis leiad endale ka sobiva mudeli.
Kui jääd aga hätta, siis tule läbi Kaupmehe tänava salongist või helista meile. Anname nõu ja leiame sulle parima lahenduse!

Tutvu kõikide Dysoni tolmuimejatega SIIN