KOSUTAV JAHUTUS PALAVAL SUVEÖÖL

Kõrged temperatuurid on eriti ebamugavad just öösel: umbne õhk muudab magamistoa peaaegu nagu leiliruumiks ja selle tagajärg on unetud ööd. Kindlasti tead seda mõtet, et tuleks nüüd üks mõnus tuuleiil ja uni oleks kohe parem. Sellest soovimegi rääkida.

Eriline jahutuskogemus

Et nautida kosutavat und ka siis, kui temperatuur hakkab tõusma, veendu, et õhk ruumis ei seisaks paigal. Miks?
Kuna ringlev õhk tundub jahedam kui seisev õhk.

Stadler Formi ventilaatoril Simonil on uuenduslik 3D-funktsioon. Niipea, kui selle sisse lülitate, liigub ventilaatori pea nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Õhk, mida ta tsirkuleerib, jahutab sind, suunates nahalt sooja õhukihi minema ja asendades selle jahedama kuiva õhuga. Nii aitab ta kaasa keha loomulikule funktsioonile higi aurustada ja see tekitabki mõnusalt värksendava tunde.
Lisaks ajab Simon oma asju vaikselt, et mitte sinu und segada.

Ventilaatorit on võimalik juhtida puldi abil ja valida saab 10’e kiiruse vahel, alates kergest iilist kuni tugeva tuuleni.
Näpunäide magamistoa jaoks: ära pane Simonit voodile liiga lähedale, sest tänu tema 10-meetrisele ulatusele tunned värskendavat õhku ka eemalt ja lisaks annad talle siis võimaluse jahutada kogu kodu.

Perefotograaf Isabelle Kade arvamus Simonist

“Kui ma esimest korda Simonit nägin, olin ehmunud. Esiteks ei näe ta välja nagu tüüpiline ventilaator. Tekstiilist kate ja eriline kuju teevad Simonist disainiobjekti.”

“Imeline! Loomulikult pööran fotograafina palju tähelepanu ka interjööri esteetikale ja harmooniale. Ja ma olin lummatud, kui kaunilt Simon oma ümbrusega sobitus.”

 

Simoni ja teised Stadler Form ventilaatorid leiad SIIT