KUIDAS MUUTA ELU MUGAVAMAKS TIPPTEHNOLOOGIA ABIL

Meie igapäevaelu mõjutavad erinevad masinad ja aparaadid, mis ühel või teisel viisil meie elu lihtsamaks teevad. Suure osa oma vabast ajast veedame kodus ja me ju tahame, et kodus oleks võimalikult mugav ja meie abimeesteks oleksid hea kvaliteediga kodumasinad.
Juhtmete aeg hakkab tehnikavaldkonnas ümber saama ning kodutehnika on jäänud paljuski eelmisesse sajandisse oma tüütute juhtmete, raskesti puhastatavate filtrite ja lärmi tegevate tolmuimejatega.
Õnneks on meie argielu tulnud kergendama Briti tootja Dyson. Dyson on lähenenud tehnikale innovaatiliselt, lahendades kodutehnika igapäevakasutamisega seotud murekohti, täiustades neid lihtsuse ja kvaliteedi suunas. Alljärgnevalt teeme sulle kokkuvõtte erinevatest revolutsioonilistest Dysoni toodetest, mis sinu elu mugavamaks teevad.

Juhtmeta varstolmuimejad – lihtsus ruudus

Tolmuimejad ei ole enam mürarikkad masinad, mis alatasa pikali kukkusid ja ei imanud tolmu piisava tugevusega. Dysoni tolmuimejad on välimuselt pilkupüüdvad ja tehniliselt võimekad. Tõsi, oma hinna poolest kuuluvad need pigem kõrgemasse klassi, kuid tootekvaliteet on hindamatu.
Eraldi saab välja tuua juhtmeta varstolmuimejad, mille uuel tehnoloogial põhinevad võimekad akud pakuvad sulle ühe laadimiskorraga kuni 120 minutit tööaega. Vastavalt mudelile kohandavad nad automaatselt isegi imemisjõudu vastavalt põrandapinnal. Selline lahendus aitab kaasa akude elueale.

Dyson on viinud tolmuimejad uuele tasemele. Väga lihtsalt ja nutikalt on lahendatud ka tolmu kogumiseks mõeldud konteineri tühjendamine. Ühe lihtsa liigutusega saad näiteks selle sisu prügikasti tühjendada, ilma elamist täis tolmutamata ja käsi määrimata.
Dyson on mõelnud kõikide raskesti ligipääsevate kohtade peale ja loonud erinevaid otsikuid, mis sinu tööd veelgi hõlbustavad. Nii saad vajadusel lihtsa liigutusega vahetada pehme puhastusotsiku teise vastu, mis on loodud pragude puhastamiseks jne.
Viimase asjana peame rääkima muidugi mürast ja vibratsioonist, mis on innovatiivseid varstolmuimejaid kasutades nii vähene, et see toob koristades lausa naeratuse näole.

Tipptasemel juuksehooldus

Dyson tootesarja hulgast toome välja veel nende juuksehoolduseks mõeldud innovaatilised tooted. Oma tooteid luues on Dyson pööranud rõhku juuste tervisele ning kindlusega võib öelda, et seda on tehtud edukalt. Dysoni föönid eristuvad oma omaduste poolest, mille kvaliteeti kinnitavad tuhanded naised üle maailma.
Dyson on loonud fööni Supersonic, mis sobib kõikidele erinevatele juuksetüüpidele. Niisuguse taseme saavutamiseks katsetasid teadlased föönide loomisel päris juuksekarvadega. Selle tulemusel loodi tehnoloogia Air Multiplier, mis muundab õhku ja tagab kiire suunatud õhuvooga nii juuste kuivatuse kui ka soengu tegemise võimaluse.

Vaikne ja võimas Dysoni föön kaitseb juukseid liigse kuumuse eest, mis põhjustab enamikke juuksekahjustusi. Võimsamate õhuvooludega saad volüümikad ja kohevad juuksed kiiremini kui eales varem. Samuti aitab kiirem juuste kuivamine kaasa nende loomuliku sära ja sileduse säilimisele.

Käepideme sisse peidetud unikaalne mootor suudab tekitada kuni 5 korda tugevamaid õhuvoole kui tavalised föönid ja enam ei pea sa muretsema föönitamisel tekkiva müra pärast, sest Dysoni föönid on tavapärasest märkimisväärselt madalama müratasemega.

Dysoni juuksehooldustoodete hulgast leiame ka uuenduslike painduvate plaatidega juuksesirgendaja Corrale, mis on juhtmevaba, ergonoomiline ning sobib kõikidele juuksetüüpidele.

Ning kindlasti ei saa mainimata jätta ka Dyson Airwrapi, mille abil on võimalik saavutada Coanda efekti. Coanda efekt tõmbab juuksed koolutaja külge ning seejärel kerib need koolutaja ümber, ilma et oleks vaja juukseid ise koolutaja ümber kerida.
See võimaldab juukseid üheaegselt nii soengusse seada kui ka kuivatada, kasutades selleks õhku – ja seda kõike ilma liigse kuumuseta. Intelligentne kuumuse kontroll mõõdab õhuvoolu temperatuuri üle 40 korra sekundis ja reguleerib kuumust, tagades, et see jääks alati alla 150 °C


Õhu töötlemine

Lisaks eelnevale on Dyson tõsiselt kätte võtnud ka meie kodus või kontoris hingatava õhu kvaliteetsemaks ja puhtamaks muutmise. Dysoni õhutöötlemise sarja kuuluvad nii puhastavad ventilaatorid kui ka õhuniisutajad, mis eemaldavad õhust allergeene ja saasteaineid.

Kokkuvõte

Kõigi ülaltoodud toodetega saad tutvuda meie veebipoes ning samuti ka Tallinna kesklinnas Kaupmehe tänaval, kus pakume kohapeal ka Dysoni toodete hooldust. Pane tähele, kui tellid tooted  Airvitamini e-poest, toob kuller sulle kauba tasuta koju kätte.

Aeg on meie suurim väärtus. Tänapäeva elutempo juures hindame abivahendeid, mis säästavad meie aega ja on mugavad kasutada. Dysoni toodete lihtsus ja kvaliteet võidab iga kasutaja südame!