MISKIT ON ÕHUS: UUS ÕHUNIISUTITE PÕLVKOND ON KOHAL!

Esitleme õhuniisuteid Karl ja Karl Big.

Me kõik vast juba teame, et külmematel kuudel muutub õhk siseruumides kütte sisselülitamisel kiiresti kuivaks. Õhuniisutid pakuvad sellele probleemile leevendust, taastades ideaalse õhuniiskuse ning parandades lõpuks ka sinu enda enesetunnet. Stadler Form on õhutöötlustoodete bränd, mis tõi turule uue põlvkonna niisutid. Karl ja Karl Big on kaks energiasäästlikku mudelit, mis eristuvad massist oma suure jõudluse, elegantse disaini ja kaasaegse tekstiilkattega.

 

Suure võimsusega õhuniisutid.

Optimaalse sisekliima saavutamine ei ole lihtsalt sõnakõlks – liiga madal õhuniiskuse tase võib heaolule negatiivselt mõjuda. Uue põlvkonna tõhusate õhuniisutitega on optimaalne sisekliima tagatud ka suurtes ruumides. Lisaks ei ületa need mitte ainult kõiki neile seatud  õhuniisutamise ootusi, vaid näevad oma kangast kattega ka ajatud välja, mis aitab neid integreerida igasse interjööri.

 

Millal kasutada õhuniisutit?

Köetavates ruumides on õhk sageli liiga kuiv. Mõnel inimesel võib see põhjustada vesiseid silmi, kraapida kurku või isegi tekitada peavalu või unehäireid. Kodus on oluline regulaarselt jälgida niiskust hügromeetri abil. Kui aasta külmematel kuudel on suhteline õhuniiskus alla 40%, tasub mõelda õhuniisutile, et taastada ruumi optimaalne õhuniiskuse tase.

Mis vahe on Karlil ja Karl Bigil?

Karl on oma 4,6-liitrise veepaagi ja kõrge niisutusvõimega kompaktne ja sobib ruumidesse kuni 50 m2. Lisaks sobib see peaaegu iga magamistoa või elutoa olemasoleva sisekujundusega. Suurema jõudlusega Karl Big oma mahuka 11-liitrise veepaagiga suudab niisutada kuni 75 m2 ruume.

Kui energiatõhusad on uued õhuniisutid?

Auto-režiimis valivad Karl ja Karl big ise sobiva niisutustaseme. Seega on ruumis võimalik kiiresti saavutada ja säilitada soovitud niiskustase, säästes samal ajal energiat. Läbi mõeldud disain koos ökonoomse mootoriga tagavad madala energiatarbimise. Seadmed lülituvad automaatselt välja niipea, kui veepaak on tühi. Samuti on õhuniisutite filtrid valmistatud taime- ja tekstiilkiududest.

Milliseid lisafunktsioone pakuvad uue põlvkonna õhuniisutid?

Kuna Karl ja Karl Big on varustatud WiFi-ga, saab kõiki nende funktsioone juhtida nutitelefoni äpi kaudu ning õhuniiskuse taset saab igal ajal kontrollida ka liikvel olles. Eriti praktiline uus funktsioon on tõsteava, mis võimaldab seadmeid töötamise ajal pealtpoolt veega täita. Lisaks saab LED-funktsiooni tulesid ööseks hämardada või üldse välja lülitada, et need und ei häiriks.

Õhuniisutid Karl ja Karl Big on saadaval meie veebipoes ja leiad need SIIT