ÕHUPUHASTI KOJU. MIKS?

See, kas tunned end koduseinte vahel tervena ja täis energiat, sõltub paljuski sellest, kui puhas on õhk, mis sind ümbritseb.
Tänapäeval veedame lisaks vabale ajale ka üha rohkem oma tööaega kodus, nii et õhupuhastid on tähtsamad kui kunagi varem, võideldes viiruste, bakterite, ebameeldivate lõhnade ja tolmu vastu.
Hea kinnitus sellele on see, et WHO andmetel on siseruumide õhk 2–5 korda rohkem saastatud kui õues.

Siin kohal on abiks Stadler Form – intelligentsete õhulahenduste poolest tuntud kaubamärk, kes hoiab koduse õhu kvaliteetsena.

Millised sümptomid võivad viidata kehvale õhule?

Kui õhukvaliteet on kehv, siis võivad peagi ilmneda sellised sümptomid nagu peavalu, silmade sügelus, nohu, õhupuudus või köha.
Neid sümptomeid aitab leevendada õhupuhasti Roger.
Näiteks paigutades see voodi kõrvale, parema une tagamiseks, kööki praelõhnade vastu võitlemiseks või elutuppa, kus veedame enamuse enda vabast ajast.

Mida õhupuhasti teeb?

Alustuseks mõõdab Roger sinu kodus õhku kahe anduri abil ja seeläbi fikseerib õhukvaliteedi taseme.
Kui olukord vajab lahendamist, siis asub ta selle nimel kohe ka tegutsema. Eesmärk on õhust eemaldada kahjulikud osakesed nagu peen tolm, õietolm, bakterid ja viirused.
Selles protsessis on kasutusel HEPA-filter ja aktiivsöefilter.

Roger Standardi võimekus on näiteks vahetada kuni 66 m2 suurustes ruumides õhku kolm korda tunnis.

Kas Roger kaitseb viiruste eest?

Rahvusvahelise uurimisrühma Airmid Healthgroup läbi viidud laborikatse kinnitas, et õhupuhasti Roger eemaldab õhust kuni 99,9% A-gripiviirustest ja seda vaid 60 minuti jooksul. Ehk siis lühidalt JAH, Roger hoiab sinu koduse õhu puhta ka viiruste eest.

Kuidas ma tean, et õhk on puhas?

Rogeril on peal näidik ja niipea kui LED valgus muutub siniseks, teate, et õhk on puhas.
Kui valgus on oranž või isegi punane, siis on teie õhukvaliteet halb ja Roger peab veel pingutama, et olukorda parandada.
Rogeri saab seadistada automaatrežiimi, mis tähendab, et kui õhukvaliteet langeb, siis ta tuvastab selle ja alustab ise automaatselt tööd. Kui õhukvaliteet on jälle piisavalt heal tasemel, siis lülitab ta end puhkerežiimile.

Äppiga juhitav.

Rogeri teeb eriliseks ka see, et teda saab vajadusel juhtida ka mobiiliäpi kaudu.

See tähendab, et see võimaldab teil teda nutitelefoni abil juhtida ja õhukvaliteeti igal ajal kontrollida. Rakendus sisaldab ka lastekaitsefunktsiooni, mis on loodud selleks, et takistada väikelastel seadme järelevalveta kasutamist.

Kvaliteetne uni.

Üks olulisemaid ruume, kus õhukvaliteedile eriti rõhku panna on magamistuba.
Kes ei armastaks kvaliteetset und ja Roger aitab just seda saavutada.
Kõige selle juures teeb ta enda tööd väga vaikselt, mis tähendab, et ta ei sega sind isegi siis, kui ta otsustab keset ööd õhku puhastama hakata.

Toidulõhn köögis.

Olgem ausad, pole midagi paremat kui värskelt valminud lemmiktoidu lõhn. Kuid kui oled söömise lõpetanud, ei taha eriti keegi, et toidulõhn püsiks toas veel terve päeva.
See lõhn võib jääda riietele ja lisaks muutub tihtipeale pikema aja peale lausa ebameeldivaks.
Rogeriga seda muret pole. Suure tõenäosusega on ta vabanenud toidulõhnast kodus veel enne, kui oled ise jõudnud söömise isegi lõpetada.

Töö- ja eraelu tasakaal.

Praegusel ajal teeme kodus tööd ja veedame seal ka enamuse enda vabast ajast.
See tähendab, et kui hommikul arvuti lahti teed, siis on eelmisest päevast toas veel õhk „paks“. See omakorda võib hakata mõjutama sinu produktiivsust.
Praeguses olukorras kus vaba-aeg ja töö aeg veedetakse tihtipeale samas ruumis, siis on õhupuhasti üks ütlemata väärt abiline, mis kuluks marjaks ära igasse kodusse.

Milline Roger on mulle?

Stadler Form Roger õhupuhastid tulevad kolmes erinevas suuruses: Little, Standard ja Big.
Endale sobiva õhupuhasti valimine on tehtud lihtsaks. Töökvaliteet on neil täpselt sama ja sina pead endale sobiva valima vaid ruumi suuruse järgi, kus sa teda kasutama hakkad.

Roger Little on mõeldud kuni 33m2 suuruse ruumi jaoks. (Puudub äpi kasutamise võimalus)
Roger Standard on mõeldud kuni 66m2 suuruse ruumi jaoks.
Roger Big on mõeldud kuni 104m2 suuruse ruumi jaoks.

Tutvu kõikide Stadler Form õhupuhastitega SIIN ja ümbritse end kvaliteetse ja puhta õhuga!