PARIM SIRGENDAJA ON JUUKSESÕBRALIK JUUKSESIRGENDAJA

Ilusad juuksed on kindlasti üks asi,  millest me kõik unistame. Üheks ilusate juuste saladuseks on leida endale parim sirgendaja (sh mini juuksesirgendaja), parim föön ja ka parimad juuksehooldusvahendid. Juuksetarvikute valik  on kauplustes väga lai – erinevatelt tootjatelt, erinevate hindadega ja kindlasti ka erineva kvaliteediga. Seega valiku tegemine võib osutuda üllatavalt keeruliseks. 


Millist juuksesirgendajat osta? Mida silmas pidada selleks, et leida parim juuksesirgendaja?

Kui soovid parimat juuksesirgendajat, võiks lähtuda järgmistest asjadest:

  • kuumuse astmed – parim sirgendaja on selline, millel on erinevad kuumuse tasemed, mistõttu saab valida, millise temperatuuriga juukseid sirgendada nii, et neid ei kahjustaks. Airvitamin veebilehel on näiteks Dyson juuste sirgendaja, millel on lausa kolm erinevat kuumusastet – 165, 185 ning 210 kraadi. Nii saab valida sobiva temperatuuri lähtudes juuksetüübist, pikkusest ning paksusest. Parim sirgendaja on selline, millel on ka nutika kuumuse reguleerimise funktsioon, sest sellisel juhul ei ületa juuste sirgendaja algselt valitud temperatuuri. 
  • sirgendaja kaal – parimad sirgendajad on kerged, sest nii on mugav juukseid sirgendada ning ka pikkade ja paksude juuste puhul ei väsi käsi sirgendaja hoidmisest. 
  • mugavus –  head sirgendajad on sellised, mille puhul on võimalik seda kasutada nii juhtmega kui ka juhtmevabalt. Juhtmevabalt kasutamise aeg on küll  lühem, kuid vahel on just vaja kiirelt soeng korda teha ja sel juhul saab soengut teha kasvõi autos või kus iganes vaja. Lisaks on hea sirgendaja selline, millel on kaasas kuumakindel reisikott, kuhu saab sirgendaja turvaliselt panna. 
  • sirgendusplaadid – parim juuksesirgendaja on selline, mille puhul sirgendusplaadid on painduvad, sest seeläbi on võimalik juukseid võimalikult efektiivselt kaitsta. Parim sirgendaja on niisugune, mille puhul juuste sirgendaja plaadid painduvad juuste ümber  haarates neid õrnalt kokku. Nii saab saavutada  säravad ja siledad juuksed  ja seda ilma kõrge temperatuurita. Parim sirgendaja säästab juukseid ning juuksed ei ole kahused ja elektrit täis.

 

Millised on Dyson sirgendaja eelised teiste juuksesirgendajate ees?

Milline sirgendaja siis ikkagi on parim juuste sirgendaja? Parim juuksesirgendaja peaks seega olema kaalu poolest kerge, mugav kasutada (nii juhtmega kui juhtmeta kasutatav), sellel peaks olema erinevad kuumusastmed. Kõik need omadused on Dyson sirgendajal olemas. Seega Dyson sirgendaja on parim juuksesirgendaja mitmel eelpool toodud põhjusel. 

Airvitamin veebilehel on suures valikus juuksesirgendajad, föönid ja kõikvõimalikud muud kodutehnikaseadmed nagu näiteks tolmuimejad, õhuniisutid ja õhupuhastid.