PARIMAD TOLMUIMEJAD MUUDAVAD VAIPADE PUHASTAMISE LIHTSAKS

Turul on nii palju erinevaid tolmuimejate tüüpe, et võib olla keeruline otsustada, kuidas valida oma vajadustele vastav kõige parim tolmuimeja koju. Vaatame kuidas parimad tolmuimejad töötavad, millised on erinevad võimalused ja kuidas oma valikuid tolmuimeja tüübi järgi kitsendada, et leida endale ja oma kodule parimad tolmuimejad.

 

Parimad tolmuimejad nende tüüpide järgi

Paljude jaoks parim tolmuimeja on varstolmuimeja. Varstolmuimejad on harja kujuga, mis muudab nende ladustamise lihtsaks. Varstolmuimeja sobib hästi mööbli ümber ja kitsastes ruumides manööverdamiseks. Seda saab kasutada väikeste vaibapindade ja puupõrandate puhastamiseks. Varstolmuimeja sobib ideaalselt näiteks köögi ja vannitoa puhastamiseks.

Varstolmuimejad on tavaliselt juhtmeta tolmuimejad, mis suudavad akutoitel puhastada ka kuni 90 minutit. See peaks olema piisav isegi keskmise või suurema suurusega kodu puhastamiseks ja kasutamise järel võtab aku uuesti täislaadimine aega vaid mõned tunnid.

Käsitolmuimeja on parim tolmuimeja kui sul on vaja ulatuda sinna, kuhu suuremad tolmuimejad ei pääse. Käsitolmuimejaga on lihtne eemaldada diivanipatjade vahelt puru ja diivanilt koduloomade karvu või hoopis oma autot puhastada. Käsitolmuimeja on akuga, et tagada kasutamiseks vajalik mugavus.