Juhtmevaba sirgendaja ning miks see on hea valik?

Spiraalse kaabliga lauatelefoni on ammuilma asendanud mobiiltelefonid. Pika juhtmega tolmuimeja asemel on kodudes nüüd kvaliteetne akutolmuimeja. Juhtmevabaduse võidukäik ei näita aga aeglustumise märke ja on jõudnud ka ilumaailma. Ehk miks oleks hea mõte valida järgmiseks juhtmevaba sirgendaja?

Juhtmevaba sirgendaja pakub sulle paindlikkust

Juuste sirgendamine on osa ilurutiinist. Muidugi tahaks seda muuta enda jaoks mugavamaks ja tõhusamaks ning juhtmevaba sirgendaja saab siinjuures abiks olla. Nagu alati, tähendab juhtmevaba tehnoloogia seda, et sul on rohkem vabadust! Sa ei sõltu enam sellest, kuhu arhitekt on paigaldanud pistikud või kuhu need paigaldamata jätnud.

Veelgi enam, sa ei pea isegi toas olema, et juuksesirgendajat kasutada! Äkki on sul vaja keset päeva soengut korrastada? Juhtmevaba sirgendajaga võid seda teha ka parkimisplatsil autos istudes! Või spordiklubis, kus eelnevalt pidid ajakulu sisse arvestama ka pistikujärjekorras olemise, et sirgendajat kasutada. Enam pole vaja selle pärast muretseda!

Täielikult laetud juhtmevaba sirgendaja aku kestab kuni 30 minutit, mis on reeglina täiesti piisav soengu tegemiseks või viimistlemiseks. Nii on parim juuksesirgendaja abiks igal pool ja igal ajal.

Võta oma ilurutiin reisile kaasa

Kodus on tõenäoliselt sul kõik enda käe-jala järgi sätitud. See tähendab ka pistikupesa olemasolu just sobivas kohas. Teiseks teemaks on aga reisimine. Hotellitoad on erinevad ning võid end avastada olukorrast, kus ainus korralik peegel ja pistikupesa on üksteisest kaugemal, kui sirgendaja juhtme pikkus. Või siis olukord, kus peegel ning pistikupesa on olemas aga pole tasapinda, kuhu muu vajalik paigutada.

Kuigi tavaliselt saab eeldada, et vannitoas on olemas kõik kolm – pistikupesa, peegel ja tasapind – siis alati see eeldus ei täitu. Näiteks Suurbritannias on vannitubades reeglina pistikupesa, mida saab kasutada üksnes elektrilise habemeajamismasina või elektrihambaharjaga! See, et sa sooviksid vannitoapeegli ees ka juukseid sirgendada, ei oma mingit tähtsust. Mõtle kui suureks abiks oleks sellises olukorras juhtmeta sirgendaja.

Parim juuksesirgendaja käib ajaga kaasas

Aastate jooksul on muudetud juuksesirgendaja disaini ning suurust, kasutusele on võetud uusi materjale ning innovaatilisi tehnoloogiaid. Miks siis mitte anda võimalus tehnoloogiliselt kõige uuemale lahendusele ehk juhtmevabale sirgendajale?

Selge on, et parim juuksesirgendaja on kerge, efektiivne ja funktsionaalne. See ei kahjusta juukseid, ent lubab siiski teha täpselt sellise soengu, nagu oled unistanud. Kvaliteetne juhtmevaba sirgendaja on kõike seda ning enamgi veel!