Märgpuhastusega tolmuimeja – miks sul on seda tarvis

Tolmuimejaga kodus tiiru tegemine on tõenäoliselt ka osa sinu koristusrutiinist. Palju keerulisem on leida aga motivatsiooni põranda pesemiseks. Seda eriti siis, kui su viimased kogemused olid raskete veeämbrite ja tilkuvate kaltsudega. Õnneks on olemas tänapäevane alternatiiv – märgpuhastusega varstolmuimeja.

Miks on pesev varstolmuimeja kasulik ost?

Kui tavaline tolmuimeja eemaldab prahi, tolmu ja üldise mustuse, siis varstolmuimeja pesuga muudab koristuse veelgi efektiivsemaks. Esiteks, pärast pesu on põrandad selgelt puhtamad. Teiseks, märgpuhastus vähendab allergeenide hulka, nii et allergikud peaksid täheldama paremat enesetunnet.

Aga miks valida moodsamate põrandamoppide asemel siiski märgpuhastusega varstolmuimeja? Mängu tuleb mugavus. Kvaliteetne ja tehnoloogiliselt innovaatiline parim varstolmuimeja on kaks ühes lahendus! Pole mingit vajadust kulutada raha eraldi tootele, mis suure osa ajast niisama seisab ja ruumi võtab.

Kas märgpuhastusega varstolmuimeja sobib igale põrandale?

Kindlasti oled kuulnud, et puitpõrandat ei tohi pesta. Kas see tähendab, et puitpõrandaga koduomanikel tasub märgpuhastusega varstolmuimeja poodi jätta? Tegelikult ei ole see nii must-valge. Ka puitpõrandat tohib ning aegajalt lausa peab pesema. Sa pead lihtsalt jälgima, et kasutaksid tavalisest vähem vett. Sama lähenemine sobib ka laminaatpõrandale.

On sul aga kivipõrand, plaaditud põrand või linoleum, võid olla märkimisväärselt julgem. Seetõttu leiab varstolmuimeja pesuga väga palju kasutust just köögis, vannitubades ning sobiva põrandakattega koridoris. Eemaldatud saavad nii lihtsalt porised jalajäljed kui tugevamad plekid.

Millist varstolmuimejat osta ehk kuidas leida parim varstolmuimeja?

Mitte iga juhtmeta tolmuimeja ega ka juhtmega varstolmuimeja ei saa muutuda pesemisfunktsiooniga tolmuimejaks. Märgpuhastusega tolmuimeja komplekti kuulub spetsiaalne veereservuaariga puhastuspea.

Ükskõik millist varstolmuimejat osta, vaata üle, mis tuleb sellega kaasa. Tolmuimejad teevad kõige tõhusamat tööd siis, kui eri ülesannete jaoks on spetsiaalsed otsikud. Nii on olemas omaette otsik või töörežiim sileda põrandapinna, vaiba ja pehme mööbli puhastamiseks. Või siis eraldi otsik loomakarvade eemaldamiseks, nagu on näiteks Dyson v15 komplektis.

Kas varstolmuimeja pesuga on kunagi halb otsus?

Varstolmuimejad on kõige efektiivsem ja mugavam viis oma kodu puhtana hoidmiseks. Ja kui sa juba lähed uut tolmuimejat valima, siis miks mitte võtta mudel, mille komplekti kuulub ka märgpuhastuseks vajalik puhastuspea?

Märgpuhastusega varstolmuimeja pakub samu eeliseid, mis tavaline varstolmuimeja: ei ole vaja juhtmetega mässata, liikumisvabadus ja paindlikkus. Lisaks avastad, et põranda pesemine ei olegi tüütu lisatöö, vaid kodune toimetus, mis läheb mugavalt ja kiirelt. Ehk, kui valikuks osutub varstolmuimeja pesuga, ei kaota sa mitte kui midagi, vaid ainult võidad!