ÕHUNIISUTAJA KONTORISSE TOOMINE TÕSTAB TÖÖ KVALITEETI

Õhuniisutaja kontorisse soetamine on tänapäevase ja tervisliku töökeskkonna saavutamiseks oluline samm. Põhjus selleks on lihtne. Kui veeta mitu tundi päevas kontorikeskkonnas ilma piisava õhuniisutuseta ruumis töötades, võib see töötajatele kaasa tuua mitmeid terviseprobleeme, rääkimata töö efektiivsuse vähenemisest. Õhuniisuti kontorisse soetamine suudab kõike seda muuta. 

Siin on kolm põhjust, miks õhuniisutaja kontorisse paigaldamine on vajalik samm tervisliku ja produktiivse töökeskkonna saavutamiseks ja probleemid, mida parim õhuniisutaja aitab vältida.

Parim õhuniisutaja tagab tervemad töötajad

Enamik inimesi veedavad kuni 90 protsenti oma ajast siseruumides, eriti just need inimesed, kes töötavad põhitöökohana kontoris. Kontorites, kus suvel on kasutusel konditsioneer ja külmematel kuudel keskküte, on tihti liiga madal õhuniiskus, mistõttu seal töötavad töötajad võivad kannatada erinevate terviseprobleemide all.

Õhuniisuti kontorisse paigaldamine lahendab need probleemid, võimaldades töötajatel reguleerida oma töökoha suhtelist õhuniiskust ja parandada sellega õhu üldist kvaliteeti. Niisutaja abil mugava õhuniiskuse hoidmisega on palju väiksem oht haigestuda külmetushaigustesse ja grippi või kogeda kurguvalu, silmade kuivust, naha sügelust ja/või lõhenemist ning üldist ebamugavustunnet. 

Korralikult niisutatud ruumid tunduvad õhuniisutajat kasutades ka soojemad ja mugavamad, eriti just talvekuudel.

Õhuniisuti kontorisse soetamine vähendab töölt puudumist ja suurendab tootlikkust

Paigaldades õhuniisutaja kontorisse näeb ettevõte ilmselt töötajate töö efektiivsuse suurenemist tänu niisuti poolt loodud suuremale mugavusele ja minimeeritud terviseprobleemide riskile. Erinevad uuringud on näidanud, et kui siseruumide suhteline õhuniiskus langeb alla 40 protsendi või tõuseb üle 60 protsendi, suureneb töötajate seas ka haigustest tingitud töölt puudumine. 

Kui kontorisse on paigaldatud õhuniisutajad, tunnevad töötajad end tööl mugavamalt ja saavad paremini keskenduda käsilolevale tööle, selle asemel, et end liiga kuivast õhust lasta häirida.

Dyson õhuniisutaja on sobiv õhuniisutaja kontorisse

Õige niisutamine aitab kontoris tasakaalustada sisetemperatuuri ja niiskust, võimaldades töökohtadel vähem tugineda kallimatele küttemeetoditele, mis võivad samuti õhukvaliteeti negatiivselt mõjutada. Paljud Dyson õhuniisutaja sobivad ideaalselt just töökeskkonda, võimaldades ettevõttel minimeerida kulusid optimeeritud tegevuskulude kaudu.

Pikaajaline kokkupuude madala või liigse suhtelise õhuniiskusega võib olla ohtlik mitte ainult töötajatele, vaid ka kontorikeskkonna üldisele tootlikkusele ja sissetulekutele. Õhuniisuti kontorisse paigaldamisega võtab ettevõte kasutusele kaitsemeetmed, et kaitsta oma töötajaid ja töökeskkonda erinevate terviseprobleemide ja üldise ebatõhususe eest.