Varrega tolmuimeja abil on kodu koristamine lihtsam kui kunagi varem

gal tolmuimejal on olemas vars, ent tavaliselt peetaks varrega tolmuimeja all silmas tolmuimejat, mis oma kujult meenutab rohkem põrandaharja, kui klassikalist lahendust: ratastega kere, voolik ning vars. Ei tasu lasta end varstolmuimeja harjumatust kujust ehmatada. Selle abil on kodu koristamine uskumatult mugav! Kui ei usu, siis edasi lugedes leiad kolm põhjust, miks see nii on.

Esiteks – varrega tolmuimeja pakub vabadust

Heal lapsel on ikka mitu nime ja nii on varrega tolmuimeja tuntud ka kui akutolmuimeja. Nimetus tuleneb sellest, et töötamiseks vajaliku energia saab varstolmuimeja mitte seinast pistikupesast, vaid tolmuimeja külge kinnitatavast akust. See on ka varstolmuimeja suurim eelis – koristamise ajal pole vaja juhtmega seina küljes kinni olla.

Võib küll küsida, et kui aastakümneid on juhtmega tolmuimejaga edukalt kodusid koristatud, siis miks see nüüd enam ei sobi? Mõtle aga tagasi sellele, kui sa ise viimati kasutasid juhtmega tolmuimejat. Kas mõni nendest olukordadest tuleb tuttav ette:

  •       Juhe oli liiga lühike ning tolmuimejaga ei ulatunud toa kõikide nurkadeni.
  •       Korduvalt oli vaja juhe seinast välja võtta ning uut pistikut otsida.
  •       Tõmbasid tolmuimejat, ent juhe oli takerdunud ja tugevamalt tõmmates kukkus midagi laualt, kapilt või toolilt maha.
  •       Teatud ruumide või auto sisemuse puhastamiseks oli vaja kasutada pikendusjuhet.
  •       Sina või mõni teine pereliige koperdas pingul juhtme otsa.

Parim varstolmuimeja on viis, kuidas kõik need probleemid ühe korraga lõplikult lahendada.

Teiseks – parimad tolmuimejad on mitmekülgsed

Varem võis ühes kodus leiduda mitu erinevat tolmuimejat. Juhtmega tolmuimeja põhjalikuks koristuseks, üks käsitolmuimeja köögis kasutamiseks ning teine käsitolmuimeja autoistmete ja pehme mööbli puhastamiseks. Nüüd ei pea enam mõtlema mitme eri lahenduse soetamisele. Piisab kui otsustad, millist varstolmuimejat osta, sest kaasaegne varstolmuimeja suudab edukalt täita erinevaid ülesandeid.

Heaks näiteks sellest, kui mitmekülgsed varrega tolmuimejad võivad olla, on Dyson v15. Tolmuimeja komplekti kuulub digitaalne puhastuspea, valgustusega puhastuspea, lemmikloomakarvade eemaldamiseks ideaalne karvaeemaldustarvik, raskesti ligipääsetavate kohtade otsik, vahend mööbli alla ulatumiseks ning kombineeritav puhastustarvik. Sellele lisaks saab varre üldse eemaldada ehk ühe liigutusega saab varstolmuimejast parim käsitolmuimeja!

Kolmandaks – juhtmevaba varstolmuimeja on tõhus ja mugav lahendus

Parim varstolmuimeja muudab mugavaks nii tubade kui tolmuimeja enda puhastamise. Mõeldes jälle klassikalistele tolmuimejatele, siis osa koristusprotsessist oli täis saanud tolmukoti vahetamine. Esiteks on kohustus neid osta üks tüütu lisasamm, teiseks ei sobi iga tolmukott igale tolmuimeja mudelile ning kolmandaks satub nende vahetamisel alati üksjagu mustust tagasi äsja koristatud ruumi. Mis võiks siis olla parem, kui ilma puudutamiseta tühjendatava tolmuanumaga varstolmuimeja?

Need kolm põhjust näitavad selgelt, miks on aeg juhtmega tolmuimeja pensionile saata ja võtta kasutusele varrega tolmuimeja. Kodu saab puhtaks ja seda varasemalt kiiremini ning  mugavamalt.