Võimsaim varstolmuimeja ei tähenda seda, mida sa arvad

Kas oled kuulnud, et isegi võimsaim varstolmuimeja ei ole sama hea, kui juhtmega tolmuimejad? Aeg on see müüt lõplikult ümber lükata. Alustame sellest, mida võimas varstolmuimeja üldse tähendab.

Soovitage head varstolmuimejat

Mõeldes, millist varstolmuimejat osta, läheb mõte võimsuse juurde seetõttu, et loodame selle abil efektiivsemat koristust. Ja muidugi on võimsaim varstolmuimeja see, millel on kõige võimsam mootor! Justkui loogiline, kuid tegelikkus pole nii sirgjooneline. Viimase kümnendi jooksul on tolmuimeja mootori võimsus tegelikult lausa vähenenud, ent tänu innovaatilistele lahendustele ja tehnilistele täiendustele on imemisvõimsus jäänud samaks või isegi suurenenud.

Just imemisvõimsus on see, mis on mootori võimsusest tähtsamgi. Konkreetsem asi, mida jälgida, on CFM (või AW ehk airwatt) väärtus. Mida kõrgem see on, seda suurem on ka imemisvõimsus. Siledate pindadega piisab väiksemast imemisvõimsusest, pehme mööbli puhastamiseks või kui kodus on rohkelt vaipasid, on vaja vaadata suurema imemisvõimsusega lahendusi.

Võimsaim varstolmuimeja on rohkemat, kui lihtsalt numbrid

Koristuskvaliteeti mõjutavad peale võimsuse ka tolmuimeja disain ning otsikute kasutamine. Kui keskmise imemisvõimsusega tolmuimejale lisada tööülesandeks ideaalselt sobiv otsik, saavutatakse parem tulemus, kui kasutades ainult suure imemisvõimsusega tolmuimejat, millel on ebasobiv otsik.

Samamoodi on praktiliseks funktsiooniks töörežiimi valik. Paksu vaiba puhastamine on tolmuimeja jaoks palju raskem töö kui sileda puitpõranda või kardinate puhastamine. Töörežiime vahetades saab ka akut säästa ehk üks laadimiskord kestab kauem.

Miks Dyson varstolmuimeja on märkimisväärne?

Paljude kasutajate arvates on Dyson parim varstolmuimeja, mille abil saab kodu loetud minutitega puhtaks. Patenteeritud tsüklonitehnoloogia ja läbimõeldud disain tagavad parima imemisvõimsuse ning muidugi juba eelpool nimetatud lisaotsikud.

Akuga varstolmuimeja komplekti võivad kuuluda: otsik loomakarvade eemaldamiseks, spetsiaalne puhastuspea kõvade põrandate puhastamiseks, kitsas otsik raskesti ligipääsetavasesse kohtadesse saamiseks või käsitolmuimeja võimalus, pesev varstolmuimeja ehk märgpesu puhastuspea jne.

Võimas varstolmuimeja on olemas ja ootamas!

Varstolmuimejad on saanud kiirelt populaarseks valikuks, sest need on lihtsalt sedavõrd mugavad. Need on kergemad ja mobiilsemad, kui klassikalised tolmuimejad; ei vaja eraldi panipaika ning on alati kasutusvalmis. Kuna ka võimsaim varstolmuimeja töötab reeglina akutoitel, saad ära unustada juhtmega sehkendamise.

Tõsi, kõrgema hinnaklassi võimas varstolmuimeja võib algul tunduda natuke kallis, ent kui sellel on vajalikud funktsioonid ja tihedalt kasutatavad lisaotsikud, tasub investeering ära. Tolmuimejat kasutad nii või naa väga tihti. Tee siis juba enda elu mugavamaks ja vali võimsaim varstolmuimeja.